Hledáte-li další nemovitosti ke koupi, k pronájmu pak na reality.name. Pro studenty, pracující, manažery pronájem bytu bez realitky pod odkazem.Pronájem reprezentativní kanceláře 457 m2, Praha 1 - Nové Město (ID Reality: 272521)

Pronájem reprezentativní kanceláře 457 m2, Praha 1 - Nové Město
Okres:Praha
Obec:Praha
Lokalita:Praha 2
Cena: 411 300 Kč/měsíc
Kontakt:Radka Petříčková
Telefon:420731679200
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít

Detailní informace

Zařízeno nábytkem: 1
Plocha: 457 m²
Stav objektu: výborný
Voda: vodovod
Kanalizace: ne
Plyn: ne
Balkon: ne
Garáž: ne

 

Popis: Nabízíme k pronájmu velmi moderní reprezentativní kancelář o velikosti 457 m2, situované v 6. patře Tančícího domu. Máte jedinečnou příležitost pronájmu kanceláře ve světoznámé budově Tančícího domu na Rašínově nábřeží, v němž se snoubí výtvarné umění spolu s moderní architekturou. Dům nabízí návštěvu známé galerie, možnost využití terasy s krásným výhledem na Pražský hrad a Vltavu, dále také restauraci či bar v posledním patře pro účely nájemce a je také ideální pro reprezentaci vaší společnosti.
Okolí budovy vám zaručí bezproblémové parkování a recepci s 24 hodinovým přístupem. Lukrativní poloha budovy též zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský městský okruh, D1, D5 a D8) a současně přístup k městské hromadné dopravě jako je (metro B Karlovo náměstí) a tramvajové linky (Jiráskovo náměstí, Palackého náměstí a Karlovo náměstí). V budově je restaurace a bar s vyhlídkou - ideální na obchodní jednání a firemní akce. V budově je 24h recepce a ostraha. Flexibilní uspořádání prostor. Klimatizace. Dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech. Parkování lze zajistit. Uvedená cena je náběhová. Průkaz energetické náročnosti E k nahlédnutí v kanceláři. Doporučuji prohlídku. Neplatíte provizi. 3.237.67.179

Vloženo: 22.10.2020

Zadejte emailovou adresu:

ZavřítKontakt: info@pronajemnebytovychprostor.cz

Vyhledávání pronájmu nebytového prostoru:

 

Pronájem nebytových prostor